LISTA FURNIZORI ENERGIE ELECTRICA

Mai jos puteti vedea lista cu toti furnizorii de energie electrica licentiati de catre ANRE* (Autoritatea Nationala de Reglementare in domeniul Energiei) care furnizeaza energie electrica consumatorilor finali. Oricare din acestia poate deveni noul tau furnizor de energie electrica.

Furnizori de energie electrica

1 A Energy Ind SRL www.aenergyind.wix.com 
2 Absolute Energy SRL www.absolute-energy.ro
3 Aderro G.P. Energy SRL www.aderroenergy.ro   
4 Alpiq RomIndustries SRL www.alpiq.ro  
5 Alro SA www.alro.ro
6 Aqua Energia SA www.aquaenergia.ro
7 Arelco Energy SRL
8 Arelco Power SRL www.arelco.ro  
9 Axpo Energy Romania SA www.axpo.com   
10 Belectric Energy Trading SRL www.belectric-energy.ro  
11 Biol Energy SRL www.biolenergy.ro
12 Ciga Energy SA www.cigaenergy.ro  
13 Cotroceni Park SA
14 C-Gaz & Energy Distributie SRL www.gasst.ro  
15 Curent Alternativ SRL www.calt.ro  
16 CYEB SRL www.cyeb.ro
17 Eco2Energy Choice SRL www.eco2energy.ro
18 EFE Energy SRL www.epg.ro
19 EFT Furnizare SRL www.eft-furnizare.net  
20 Electric Planners SRL www.electricplanners.ro
21 Electrificare CFR SRL www.electrificarecfr.ro  
22 Electrocarbon SA
23 Electromagnetica SA www.electromagnetica.ro  
24 Elsaco Energy SRL www.elsaco.com  
25 Enel Trade Romania SRL www.enel.ro  
26 Elsid SA www.elsid.ro 
27 Energy Distribution Services SRL www.energydistribution.ro  
28 Energy Network SRL www.energynetwork.ro
29 Engie Romania SA www.engie.ro
30 Enol Grup SA www.enol.ro/servicii.php  
31 Entrex Services SRL www.entrex.ro
32 Eolian Project SRL www.eolian-project.com   
33 E.V.A. Energy SRL www.eva-energy.ro
34 Fidelis Energy SRL www.fidelis.ro
35 Flavus Investitii SRL www.flavus.ro
36 GDM Logistic SRL www.gdmlogistics.ro
37 General Com Invest SRL www.gci.ro  
38 Getica 95 COM SRL www.getica95.ro  
39 Grenerg SRL www.grenerg.ro
40 Hermes Energy International SRL www.hermesenergy.ro
41 ICCO Energ SRL www.tesenergie.ro
42 ICPE Electrocond Technologies SA www.icpeelectrocond.ro   
43 Imperial Development SRL www.imperialdevelopment.ro
44 Industrial Energy SA www.industrialenergy.ro
45 Inversolar Energy SA www.inversolar.ro
46 KDF Energy SRL www.kdfenergy.com  
47 Luxten LC SA www.luxten.com  
48 Menarom PEC SRL www.menarom.ro  
49 MET Romania Energy Trade SRL www.ro.met.com
50 Midas&Co SRL www.midassupply.ro
51 Monsson Trading SRL www.monssontrading.eu   
52 Neptun SA www.neptun-gears.ro
53 Next Power SRL www.nextpower.ro
54 Nova Power&Gas SRL www.tengaz.ro
55 P.C. Management & Consulting SRL www.pc-energy.ro
56 Polimed Energy Trading SRL www.polimedenergy.ro
57 Power Clouds SRL www.powercloudsromania.wordpress.com 
58 QMB Energ SRL www.qmbenerg.com
59 RCS&RDS SA www.rcs-rds.ro
60 Romelectro București www.romelectro.ro
61 Renovation Trading SRL www.renovatiotrading.ro  
62 Repower Furnizare Romania  SRL www.repower.com  
63 Restart Energy One SRL www.restartenergy.ro
64 RWE Energie SRL www.rweenergie.ro
65 Stock Energy SRL
66 Tinmar Energy SA www.tinmar.ro   
67 Transenergo Com SA www.transenergo.ro    
68 Transformer Supply SRL www.tesenergie.ro    
69 Three Wings SRL www.nextenergy.ro 
70 UGM Energy Trading SRL www.ugmenergy.ro
71 Vienna Energy Forta Naturala
72 Werk Energy SRL www.werkenergy.ro